KONFERENCJE I SPOTKANIA FIRMOWE

Hotel Spa Monits w Poniatowej, lubelskie

Hotel Spa Montis w Poniatowej zaprasza do tego urokliwego, zacisznego, otoczonego lasami i stawami miasteczka w województwie lubelskim. Hotel jest gustownie wkomponowany w naturalny krajobraz, który obfituje tu w wydmy piaszczyste, sosnowe zieleńce oraz piękne wąwozy.

Hotel Spa Montis oferuje 40 miejsc noclegowych w 20 pokojach i luksusowych apartamentach. Na posiłki zapraszamy do naszej restauracji, gdzie królują specjały lubelskie. Hotelowa restauracja oferuje bogate menu kuchni fusion, a także potrawy regionalne, które przyniosły naszym kucharzom nagrodę Smaki Regionów i Kulinarną Perłę.

Komfortowy hotel i lubelskie pyszności to nie wszystko. Zapraszamy również do hotelowego Spa, w którym zaznać można relaksu w niezwykłej atmosferze. Podchodzimy z szacunkiem do filozofii spa, dbając o nastrój zabiegów i rytuałów, wykorzystując tylko najlepszej jakości kosmetyki.

Odwiedź Hotel Spa Montis w Poniatowej, poznaj lubelskie!

Galeria Sprawdź jak wyglądają nasze pokoje i SPA! Dojazd • 20 km od Nałęczowa • 25 km od Kazimierza Dolnego • 40 km od Lublina
HOTEL Pokoje Deluxe Pokoje Deluxe dla najbardziej wymagających gości. RESTAURACJA Menu Szeroki wybór dań kuchni fusion oraz klasyki dań polskich i europejskich. SPA Zabiegi Wellness Bogata oferta masaży, zabiegów i ceremonii Wellness DLA GRUP Konferencje Imprezy dla ciebie, twoich znajomych, twojej firmy uszyte na miarę.