Tu zrealizujesz Bon Turystyczny

Hotel Lublin – wyjątkowy hotel ze spa w okolicach Lublinia

Wyjątkowy hotel Lublin. Hotel Montis w Poniatowej powstał z pasji do dobrego jedzenia i wypoczynku. Ze względu na swoją lokalizację, a także dopracowany w każdym calu wystrój i rozbudowaną ofertę stanowi idealne miejsce zarówno na wyjazd wypoczynkowy dla całej rodziny czy romantyczną podróż we dwoje, jak i podróż biznesową. Bliskie położenie Kazimierza Dolnego i Nałęczowa umożliwia długie spacery pośród malowniczych krajobrazów lubelskiej wsi: wąwozów, stawów, lasów i pól. W okolicy znajdziemy także wiele parków (między innymi Park Zdrojowy w Nałęczowie czy park w Opolu Lubelskim). O dosłownie rzut beretem oddalona jest także stolica województwa lubelskiego, czyli piękny Lublin wraz ze swoim wyjątkowo klimatycznym Starym Miastem czy mnóstwem wydarzeń kulturalnych. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja sprawia, że hotel Montis to dobry wybór dla tych, którzy poszukują miejsca na relaks w pięknym naturalnym otoczeniu.

Hotel Lublin ze SPA

Nasze pokoje zostały urządzone w gustowny i przemyślany sposób tak, by ułatwić maksymalne odprężenie, relaks i wypoczynek. W naszej ofercie posiadamy także luksusowo urządzone przestronne pokoje premium typu deluxe oraz duże apartamenty typu studio. Takie rozwiązanie sprawia, że Hotel Montis stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku większych grup. Chętnie zapraszamy także rodziny z dziećmi.

Hotel Lublin dla każdego.

W Hotelu Montis nie zapominamy także o gościach biznesowych, dla których mamy do dyspozycji dwie przestronne sale konferencyjne, trzy sale restauracyjne, na których spokojnie porozmawiamy z partnerem biznesowym w akompaniamencie dobrej kawy z małej palarni czy drinka przygotowanego przez jednego z naszych barmanów. Dzięki nam Wasza praca stanie się przyjemnością.

Wygodny hotel w Lublinie

Po przebudzeniu z dobrego snu na naszym wygodnym łóżku zapraszamy na pyszne śniadanie, na którym serwujemy wędliny naszego wyrobu, świeże pasty i twarogi przygotowywane przez nas każdego dnia, jajka z okolicznej fermy, pieczywo dostarczane z małej lokalnej piekarni i wiele, wiele innych. Nasi szefowie kuchni to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu – z najwyższą starannością przygotują dla Państwa przepyszne potrawy, które zaspokoją nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Dla Państwa wygody oferujemy bezpłatny parking obok hotelu zarezerwowany specjalnie dla naszych gości.

T: 81 820 55 26

T: 697 125 012

E: recepcja@hotelmontis.pl