Tu zrealizujesz Bon Turystyczny


Restauracja Menu

W stylowych i nowoczesnych wnętrzach restauracji MONTIS Hotel & SPA *** oferujemy szeroki wybór dań kuchni fusion oraz klasyki dań polskich i europejskich przygotowywanych w oparciu o ekologiczne produkty będące specjalnością regionu. Dzięki kontaktom z lokalnymi producentami możemy zaproponować naszym gościom pyszne wędliny, mięsa oraz świeże ryby. Jesteśmy przekonani, że usatysfakcjonujemy nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Naturalne składniki

Dobór składników dań głównych, a przede wszystkim sezonowych dyktuje natura, dlatego menu restauracji będzie zmieniało się zgodnie z rytmem przyrody w naszym regionie.

Z niecierpliwością czekamy na wiosenne i letnie miesiące, aby zaserwować Państwu wszystko to, co najlepsze w naszej okolicy, słynącej z licznych upraw owoców i warzyw.

Menu SPA

Koneserzy potraw lekkich i dietetycznych znajdą coś dla siebie w menu SPA. Komponowane przez naszych dietetyków potrawy stanowią uzupełnienie oferty zabiegowej Wellness.

Dodatkiem do naszych propozycji kulinarnych może być szeroki wybór win.

Zobacz również

40 miejsc noclegowych w 20 pokojach i luksusowych apartamentach.

Spa, w którym zaznać można relaksu w niezwykłej atmosferze. Podchodzimy z szacunkiem do filozofii spa, dbając o nastrój zabiegów i rytuałów, wykorzystując tylko najlepszej jakości kosmetyki.

Sale konferencyjne, to idealne miejsce spotkań biznesowych i rodzinnych