Tu zrealizujesz Bon Turystyczny

Mezoterapia

to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda do poprawy jakości i wyglądu skóry. Polega na podaniu substancji czynnych np. witaminy, kwas hialuronowy, aminokwasy, peptydy, krzemionka organiczna bezpośrednio w skórę za pomocą elektroporacji, mikroigieł lub igły. Mezoterapia doskonale zmniejsza zmarszczki, nawilża, ujędrnia skórę oraz przywraca jej młodzieńczy blask. Jest to również świetna metoda w leczeniu nadmiernego wypadania włosów oraz łysienia.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA TWARZY

Wprowadzenie w głąb skóry substancji czynnych. Efekt to spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, rozjaśnienie przebarwień oraz dokładne odżywienie skóry.

Demakijaż + peeling + mezoterapia + krem

45 min | 145 zł

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA CIAŁA

Wprowadzenie w głąb skóry substancji czynnych. Efekt to wygładzenie skóry, zmniejszenie cellulitu, poprawa kolorytu oraz lepsze nawilżenie skóry. Cena dotyczy partii (uda przód lub tył, brzuch lub pośladki)

30-40 min | 130 zł

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAPEN TWARZ, SZYJA, DEKOLT

Nowoczesny rodzaj odmładzania i ujędrniania skóry – polegający na intensywnym pobudzeniu włókien kolagenowych poprzez delikatne nakłuwanie twarzy i ciała 1-2 mm igiełkami. W czasie zabiegu powstaje setka tysięcy mikro nakłuć, dzięki którym zastosowany preparat dogłębnie wnika w skórę. Mezoterapia mikroigłowa to zabieg dla każdego, kogo celem jest: likwidacja zmarszczek, poprawa jakości i gęstości skóry, odpowiednie nawilżenie, redukcja blizn, rozstępów, przebarwień.

Demakijaż + peeling + mezoterapia mikrigłowa z wykorzystaniem indywidulanie wybranego prepartu + krem ochrona SPF

Mezoterapia mikroigłowa twarzy

290zł

Mezoterapia mikroigłowa twarzy, szyi

350zł

Mezoterapia mikroigłowa twarz, szyi, dekoltu

400zł

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAPEN SKÓRY GŁOWY

To innowacyjny, bardzo skuteczny i efektywny zabieg wpływający na porost włosów oraz zapobiegający ich wypadaniu. Terapia polecana jest w przypadku wypadania włosów, łysienia, w celu pobudzenia uśpionych mieszków włosowych, stymulacja uśpionych mieszków włosowych, stymulacji odrostu włosów oraz ich odżywienia i wzmocnienia.

55 min | 250 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRA TWARZY, SZYI I DEKOLTU ORAZ SKÓRY GŁOWY

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów w okolice twarzy, szyi, dekoltu, skóry głowy.

Dzięki tej technice można wprowadzać substancje aktywne, omijając barierę naskórkową przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednia kombinacja substancji aktywnych pozwala uzyskać bardzo dobre efekty w krótkim czasie. Ampułki ze składnikami aktywnymi dobieramy przede wszystkim do rodzaju i problemów skóry. Zabieg wykonujemy ze znieczuleniem.

Mezoterapia igłowa okolic oczu

od 220zł

Mezoterapia igłowa skóry twarzy

od 350zł

Mezoterapia igłowa skóry twarzy, szyi

od 450zł

Mezoterapia igłowa skóry twarzy, szyi i dekoltu

od 540zł

Mezoterapia igłowa skóry głowy

od 250zł

Zobacz również

40 miejsc noclegowych w 20 pokojach i luksusowych apartamentach.

Spa, w którym zaznać można relaksu w niezwykłej atmosferze. Podchodzimy z szacunkiem do filozofii spa, dbając o nastrój zabiegów i rytuałów, wykorzystując tylko najlepszej jakości kosmetyki.

Sale konferencyjne, to idealne miejsce spotkań biznesowych i rodzinnych

T: 81 820 55 26

T: 697 125 012

E: recepcja@hotelmontis.pl