Tu zrealizujesz Bon Turystyczny

Hotel Kazimierz Dolny – wyjątkowy hotel w okolicach.

Myślisz o poznaniu uroczego i pełnego niespodzianek Kazimierza Dolnego, zastanawiasz się od czego zacząć zwiedzanie? Mamy dla ciebie propozycję – zacznij od wypoczynku w naszym hotelu w pobliżu tej malowniczo położonej miejscowości. Dzieli nas zaledwie ok. 20km. Nasz hotel, w okolicach Kazimierza Dolnego, okaże się idealną bazą wypadową. Posiadamy pokoje klasyczne 1, 2 i 3 osobowe, apartamenty deluxe, apartamenty rodzinne.
Dom kuncewiczów, góra trzech krzyży, zamek, rynek, słynna studnia na kazimierskim rynku, spacer nad wisłą, rejs po wiśle, festiwal filmu i sztuki dwa brzegi, to wszystko w naszym słynnym Kazimierzu.

Hotel w Kazimierzu Dolnym to nie wszystko.

Po całym dniu atrakcji, zapraszamy na pyszne dania serwowane w naszej hotelowej restauracji i pizzeri przygotowywane przez najlepszych kucharzy z regionalnych składników. Nasz hotel to nie tylko miejsce noclegowe. Wielokrotnie wygrywaliśmy regionalne konkursy kulinarne, nasza słynna zupa rybna, pierogi z bobem, żeberka wędzone na miejscu, najlepsza pizza włoska z pieca opalanego drewnem, burgery to najlepsze jedzenie w okolicy Kazimierza. Co do naszych doskonałych śniadań, serwujemy je w formie stołu szwedzkiego ze świeżych skłądników, wędlin i serów, które sami wędzimy.

Jaki hotel ze spa wybrać w Kazimierzu Dolnym?

Bliskie położenie naszego hotelu do Kazimierza Dolnego i Nałęczowa, umożliwia długie spacery wśród malowniczych krajobrazów lubelskiej wsi: lasów, wąwozów, stawów i pól. Nasz hotel to nie tylko miejsce dla całej rodziny, ale również doskonała lokalizacja do spotkań biznesowych, czy romantycznych wyjazdów we dwoje. Prawdopodobnie po wizycie u nas, stwierdzą Państwo, że to najlepszy hotel i spa, które łatwo pozwolą zwiedzić Kazimierz Dolny.

Hotel w pobliżu Kazimierz Dolny

T: 81 820 55 26

T: 697 125 012

E: recepcja@hotelmontis.pl