Tu zrealizujesz Bon Turystyczny

SPA Kazimierz Dolny

Po całym dniu atrakcji, zapraszamy naszych gości do wyjątkowego SPA w Poniatowej (okolice Kazimierza Dolnego). Oferujemy błogi relaks w naszym SPA, zaś bliskie położenie naszego hotelu do Kazimierza Dolnego i Nałęczowa, umożliwia długie spacery wśród malowniczych krajobrazów lubelskiej wsi. Zabiegi odbywają się w klimatycznych i intymnych warunkach. W skład naszego spa wchodzą m.in. sauna sucha fińska, saua mokra, jacuzzi, zabiegi z użyciem sprzętu, oxybrazja, infuzja tlenowa, mezoterapia mikroigłowa, babor face wellness, masaż gua sha, hollywood lifting, anti couperose, pielęgnacja dłoni i stóp, mezoterapia mikroigłowa na dłonie, manicure spa, manicure japoński, pedicure klasyczny, pedicure kwasowy, pielęgnacja brwi i rzęs, shaping for body babor spa peeling & body pack, rytuał kawowy, rytuał zielona herbata, rytuał kozie mleko, rytuały hammam, lipolaser, liposukcja ultradźwiekowa. Zapraszamy do SPA – świata luksusu, relaksu i naturalnego piękna.

Cennik SPA Kazimierz Dolny

Cennik naszego spa jest wyjątkowo konkurencyjny. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych zabiegów w bardzo atrakcyjnych cenach. Ale nie jest to główny powód aby skorzystać z naszego spa. Wyjątkowa atmosfera, specjalistyczne zabiegi oraz fachowa obsługa – zapewnią wyjątkowe doznania. Profesjonalne marki kosmetyczne Babor, Organique, Seacrets w rękach naszych terapeutek łączą odprężenie i wspaniałe efekty. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych. Przejdź tutaj aby zapoznać się z ofertą i sprawdzić szczegóły.

SPA w Kaziemierzu Dolnym to nie wszystko.

Dla klientów biznesowych stowrzyliśmy kreatywną przestrzeń do pracy jak i organizacji konferencji, dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi. Dla najmłodszych kącik zabaw. Dla par romantyczna kolacja i piękne wspomnienia, dla znajomych bar z alkoholami i piwami rzemieślniczymi. Zapewniamy niezapomniany relaks w otoczeniu lasu i stawów. Na pewno po wizycie u nas stwierdzą Państwo, że to najlepszy hotel i spa, które łatwo pozwolą zwiedzić Kazimierz Dolny.

Spa Kazimierz Dolny

T: 81 820 55 26

T: 697 125 012

E: recepcja@hotelmontis.pl