Tu zrealizujesz Bon Turystyczny

Romantyczny weekend we dwoje. Gdzie zaplanować romantyczny wyjazd?

Walentynki, urodziny ukochanej, zaręczyny, rocznica ślubu – okazji do spędzenia romantycznego weekendu we dwoje jest wiele. Jak się okazuje, zakochani najchętniej na cel swojej krótkiej podróży wybierają hotele SPA, położone w malowniczej i cichej okolicy. Przyjazna atmosfera, relaks w SPA i błogi wypoczynek w hotelu – to najlepszy przepis na wspólny i udany wyjazd. 

Gdzie jechać na romantyczny wyjazd we dwoje?

Do tej pory swoją miłość do ukochanej wyrażałeś poprzez wręczenie jej pokaźnego bukietu czerwonych róż lub drobnego upominku? A co powiesz na wspólny wyjazd poza miasto? Życie w dużej miejskiej aglomeracji i ciągłym biegu negatywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale także i relacje międzyludzkie. Dwa dni spędzone w bliskim towarzystwie natury będą zarówno rewelacyjną niespodzianką dla bliskiej osoby, jak i doskonałą formą relaksu dla dwojga. Szukasz hotelu SPA zlokalizowanego nieopodal Kazimierza Dolnego? Poszukując odpowiedniego miejsca, w którym spędzimy weekend z drugą połówką, warto zwrócić szczególną uwagę na jego położenie. Cudowna i spokojna okolica w dużym stopniu sprzyjać będzie wspólnemu wypoczynkowi. Hotel & SPA MONTIS usytuowany jest w niewielkim i niezwykle urokliwym miasteczku Poniatowa, otoczonym zielonymi lasami sosnowymi oraz płytkimi zbiornikami wodnymi. Co więcej, Poniatowa znajduje się 25 km od Kazimierza Dolnego! 

 

Hotele Spa oferują swoim gościom możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pakietów dla dwojga.  Jesteś ciekaw, co do zaoferowania zakochanym ma Hotel & SPA MONTIS?

Romantyczny wyjazd do Hotelu ze SPA. Co zawiera pakiet SPA dla dwojga na romantyczny weekend?

Romantyczne pakiety SPA dla dwojga nie ograniczają się jedynie do wybranych zabiegów pielęgnacyjno-relaksacyjnych. Decydując się na wykupienie takiego pakietu, w cenie tak naprawdę mamy zagwarantowany cały pobyt w hotelu. W końcu po serii przyjemnych masaży z pewnością zechcecie zostać na noc, by dalej celebrować swoje święto i chwile spędzone tylko we dwójkę. Niemniej jednak należy pamiętać o tym, że nie wszystkie placówki oferują gościom aż tak kompleksowe usługi.

Hotel & SPA MONTIS w swojej ofercie posiada kilka pakietów dla dwojga. Jednym z najpopularniejszych, który cieszy się dużą sympatią wśród gości, jest podstawowy pakiet SPA relaks dla dwojga. W tym przypadku romantyczna oferta dla zakochanych zawiera:

  • nocleg w hotelu (jedna doba);
  •  śniadanie dla dwóch osób,
  • wybrane zabiegi SPA

Wspólna wizyta w SPA rozpoczyna się od wykonania profesjonalnych zabiegów dla Niej i dla Niego.
W momencie, kiedy Panie korzystać będą z odprężającego masażu twarzy, po którym zaaplikowana zostanie im maseczka pielęgnacyjna, Panom w tym czasie wykonany zostanie relaksacyjny masaż pleców. Po przeprowadzeniu zabiegów zakochani udadzą się na odprężającą kąpiel w jacuzzi z hydromasażem.
Wisienką na torcie są aromaterapeutyczne seanse w saunie suchej oraz łaźni parowej. 

Szczypta egzotyki dla Niej i dla Niego to kolejny pakiet dla dwojga, dostępny w ofercie Hotelu & SPA MONTIS, który wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Masaż Gua Sha dla Niej to seria profesjonalnych zabiegów, w skład której wchodzi między innymi masaż pleców przy pomocy jadeitowego rogu oraz bańkami chińskimi. Kompleksowy zabieg obejmuje także pielęgnację skóry twarzy, rozpoczynającą się od wykonania dokładnego demakijażu. Po peelingu i masażu Gua Sha na cerę aplikowany jest bogaty krem dobrany odpowiednio do rodzaju skóry. 

Na jakie atrakcje mogą liczyć Panowie? Egzotyczny masaż pleców dla Niego, podobnie jak w przypadku Pań łączy w sobie elementy masażu manualnego z dobroczynnymi właściwościami jadeitowego rogu i bańki chińskiej. 

Jesteś na etapie organizowania zaręczyn? A może zbliża się okrągła rocznica Waszego poznania, w związku z czym chcesz podarować ukochanej wyjątkowy prezent? Jeżeli tak to pakiet Marcowe Miłości będzie strzałem w dziesiątkę! To rewelacyjna opcja dla tych, którzy chcą spędzić ze sobą trochę więcej czasu. Pakiet obejmuje dwa noclegi, śniadanie dla dwóch osób oraz symboliczną lampkę wina dla uczczenia celebrowanej okazji. Oprócz tego goście otrzymają bon na 100 zł do hotelowej restauracji, gdzie będą oni mogli zasmakować w tradycyjnych daniach kuchni polskiej i światowej oraz kuchni fusion bazującej na zdrowych ekologicznych składnikach. 

Jeżeli chodzi o wspólny seans w SPA i atrakcje, jakie przewidziano dla pary, to pakiet zawiera wykonanie zabiegu pielęgnacyjnego na twarz dla Niej połączonego z odprężającym masażem głowy i karku oraz rozgrzewającego masażu pleców gorącymi kamieniami dla Niego. Upiększeni i zrelaksowani zakochani mogą następnie udać się na romantyczną ucztę do hotelowej restauracji lub długi wieczorny spacer.  

Wyjazd na krótki weekend do Hotelu & SPA MONTIS położonego nieopodal Kazimierza Dolnego to doskonałe rozwiązanie w przypadku planowanych zaręczyn, urodzin ukochanej, Walentynek, Dnia Kobiet oraz wielu innych okazji. 

T: 81 820 55 26

T: 697 125 012

E: recepcja@hotelmontis.pl