Tu zrealizujesz Bon Turystyczny

Organizacja spotkań biznesowych – Dlaczego warto wybrać Hotel Montis?

Branża MICE do czasu pandemii rozwijała się w Polsce szczególnie dobrze. Najbliższe miesiące pokażą, jak szybko będzie się odradzać i w jakim tempie powróci do dawnej świetności. Wszyscy uczestnicy branży starannie przygotowują się do nowych warunków, w przekonaniu, że ta część gospodarki nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Ten czas przestoju to dobra okazja, by poznać pełną ofertę skierowaną do branży i poszukać nieoczywistych a intrygujących nowych lokalizacji dla planowanych spotkań biznesowych, konferencji czy eventów.

Dlaczego warto wybrać Hotel Montis?

Hotel Montis położony jest w urokliwej części Poniatowej, liczącego sobie 10 tys mieszkańców miasta powiatu opolskiego województwa lubuskiego. Poniatowa została założona w XIV w. i należała niegdyś do rodu Poniatowskich. Do ogromnych atutów tego niewielkiego miasta należy jego położenie. Wystarczy opuścić Hotel Montis, wsiąść do samochodu, by po dwudziestu minutach znaleźć się w Kazimierzu Dolnym czy przepięknym Nałęczowie i Lublinie. To niezwykle istotny atut dla uczestników branży MICE. Dlaczego? Ponieważ organizując jakikolwiek firmowy event, biznesowe spotkanie czy konferencję niezwykle ważną ich częścią jest „czas wolny”, czyli ta część dnia pracy, której organizacja również leży po stronie gospodarza spotkania.

Czas wolny i czas pracy w Hotelu Montis

Organizacja spotkań biznesowych w Hotelu Montis powinna przebiegać zgodnie ze sztuką i dobrymi praktykami funkcjonującymi w branży. Oznacza to, że po stronie organizatora należy przygotowanie oferty na spędzenie czasu wolnego, pozostałego po długim dniu konferencji lub urozmaicenie scenariusza eventów w taki sposób, by uczestnicy mieli poczucie dokonanego samodzielnie wyboru.

I właśnie w tej sferze doskonale „odnajduje się” nasz hotel. Pomijając fakt bliskości tak pięknych okolicznych miast jak Kazimierz Dolny czy Nałęczów, dla wszystkich tych, którzy nie chcą rozstawać się z atmosferą hotelu, oferuje on mnóstwo atrakcji i okazji na spędzenie miłych chwil z akcentem zdrowia, kondycji i urody. Hotel Montis dysponuje bowiem profesjonalną strefą SPA, gdzie codziennie, po obowiązkowych zajęciach, można poświęcić czas wyłącznie sobie.

Hotel Montis SPA, siłownia, fitness i samo zdrowie

Hotelowe SPA przygotowane jest do pobytu najbardziej nawet wybrednego gościa. Zabiegi na twarz i ciało, drobna kosmetyka, masaże to oferta dostępna dla wszystkich gości hotelowych. Do niektórych zabiegów stosuje się autorskie kosmetyki, cenione ze względu na swój indywidualny charakter, ale są też zabiegi, gdzie kosmetyczka używa kosmetyków największych sieciowych brandów. Sedno tego typu zabiegów tkwi nie tylko w zbawiennym wpływie odżywczych i nawilżających kosmetyków, ale w stworzonych tam warunkach, gdzie w miłej i intymnej atmosferze, po trudach całego dnia, albo jako miły przerywnik zajęć, można zrelaksować ciało i zresetować umysł.

Hotel Montis, restauracja i nocleg

Od dawna wiadomo, że pierwszym wyborem organizatorów spotkań biznesowych, konferencji i eventów jest hotel. Dlaczego? Ponieważ w zasięgu ręki są wszystkie niezbędne usługi. Uczestnicy takich spotkań w jednym obiekcie otrzymują profesjonalną salę do spotkań, wygodny nocleg bez konieczności uciążliwego transportu i wyśmienitą kuchnię. Sale konferencyjne w Hotelu Montis są wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny, pomocny w każdej formie komunikacji. Pokoje hotelowe w różnej konfiguracji dostępne są przez cały dzień, a restauracja dostarcza catering na przerwy kawowe oraz pełne wyżywienie dla wszystkich uczestników. To najbardziej wygodna a jednocześnie najbardziej ekonomiczna forma organizacji.

T: 81 820 55 26

T: 697 125 012

E: recepcja@hotelmontis.pl