Tu zrealizujesz Bon Turystyczny

Dlaczego warto zdecydować się na organizację komunii w restauracji Hotel Montis?

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie nie tylko w życiu dzieci, ale także i rodziców, albowiem to właśnie na nich spoczywa obowiązek zorganizowania uroczystego przyjęcia dla całej rodziny. Wielu opiekunów zastanawia się nad tym, czy przyjęcie urządzić w zaciszu własnego domu, czy może lepiej w restauracji. Jesteś ciekaw, jakie korzyści wynikają z podjęcia decyzji o zorganizowaniu obiadu komunijnego w lokalu? Co do zaoferowania zaproszonym gościom ma restauracja Hotelu Montis?

Najważniejsze zalety obiadu komunijnego w restauracji

Obecnie możliwość zorganizowania przyjęcia komunijnego w lokalu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców. Dlaczego? Otóż to rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści.

Po pierwsze jest to dosyć spora oszczędność czasu. Pierwsza Komunia Święta podobnie jak i inne rodzinne uroczystości wymaga dokładnego wysprzątania i udekorowania całego mieszkania. Do tego doliczyć należy również zrobienie dużych zakupów oraz  przygotowanie menu stosownego do okazji, składającego się z kilku dań oraz deseru – obowiązkowo w postaci tortu. Natomiast po wizycie gości, należy przygotować się na kilkugodzinne zmywanie i sprzątanie. Decydując się na zorganizowanie przyjęcia komunijnego w restauracji Hotel Montis, nie musimy zaprzątać sobie głowy żmudnym i czasochłonnym procesem organizacji obiadu. Zaoszczędzony w ten sposób czas możemy przeznaczyć np. na pomoc dziecku w przygotowaniu do przyjęcia sakramentu. 

Obiad komunijny w restauracji to także brak problemów z odpowiednim rozlokowaniem gości. O ile zorganizowanie przyjęcia dla zaledwie kilku osób nie sprawia żadnych kłopotów, tak już przygotowanie obiadu dla kilkunastu lub kilkudziesięciu gości jest nie lada wyzwaniem dla rodziców. Restauracja Hotel Montis wyróżniająca się nowoczesnym i zarazem niezwykle eleganckim designem dysponuje przestronną salą, która na spokojnie zmieści wszystkich zaproszonych gości. 

Wbrew ogólnie panującym przekonaniom koszt zorganizowania przyjęcia komunijnego w restauracji, nie jest kosztowniejszy od tego przygotowywanego na własną rękę, zwłaszcza biorąc pod uwagę dużą liczbę uczestników uroczystości. Tak, więc można śmiało stwierdzić, że jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale także i bardzo przystępne cenowo

Poznaj wyjątkowe menu restauracji Hotelu Montis

Ustalenie menu na przyjęcie komunijne to kwestia indywidualna. Jeżeli wśród zaproszonych osób, znajdują się takie, które na co dzień zamieszkują inny rejon Polski, to w tej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na dania kuchni regionalnej, dzięki temu goście poznają zupełnie nowe smaki, które dodatkowo będą kojarzyły się im z tym wyjątkowym dniem. 

Jeśli chodzi o potrawy kuchni tradycyjnej, to restauracja Hotelu Montis oferuje przybyłym gościom między innymi wykwintny rosół z kaczki podawany z domowym makaronem lub klasyczną zupę rybną z delikatnymi filecikami z karpia i świeżymi ziołami, które dodatkowo podkreślają niepowtarzalny aromat rybnego bulionu. Natomiast wyśmienita zupa szpinakowa została wyróżniona prestiżową nagrodą XV Ogólnopolskiego Konkursu w kategorii “Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. 

Teraz skupimy się na daniach głównych. W przypadku przyjęcia komunijnego, na którym gościć się będą przedstawiciele różnych pokoleń, najlepiej sprawdzi się klasyka polskiej kuchni. Dlatego też w tym przypadku restauracja Hotel Montis poleca kruchy schab z kością podawany z duszonymi borowikami oraz ziemniakami w mundurkach lub soczystą grillowaną pierś z indyka z duszonymi marchewkami, ryżem jaśminowym i sosem pomarańczowo-żurawinowym. Organizując przyjęcie komunijne, należy mieć na uwadze fakt, że wśród zaproszonych gości mogą się znaleźć również osoby będące wegetarianami, dotyczy to zwłaszcza młodszego pokolenia, które stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Dla restauracji Hotel Montis to żaden problem, albowiem w menu znajdują się także dania bezmięsne jak np. pieczony miętus podawany z ziemniakami oraz sosem kurkowym. 

Hotel Montis to nie tylko nowoczesna restauracja z wyjątkowym menu bogatym w dania kuchni regionalnej, ale także i przepiękna, malownicza okolica, która sprzyja długim rodzinnym spacerom po smacznym obiedzie. MONTIS Hotel & Spa zlokalizowany jest w samym centrum Poniatowej – niewielkiego miasteczka położonego w zachodniej części województwa lubelskiego. Hotel znajduje się w sercu parku modrzewiowego, okolica zachwyca widokiem zielonych lasów sosnowych, stawów, piaszczystych wydm oraz szerokich wąwozów. 

Hotel MONTIS znajduje się w samym centrum Poniatowej. Ten nowoczesny obiekt położony jest w sercu parku modrzewiowego – 20 km od Nałęczowa, 25 km od Kazimierza Dolnego, 40 km od Lublina oraz 50 km od Bałtowa.

T: 81 820 55 26

T: 697 125 012

E: recepcja@hotelmontis.pl