Tu zrealizujesz Bon Turystyczny

Hotel Montis – malownicze miejsce na wyjazd integracyjny w okolicach Lublina

Obecnie wyjazdy integracyjne dla pracowników cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Jest to doskonała okazja do zacieśnienia więzów między członkami zatrudnionej kadry, to z kolei pozytywnie przekłada się na współpracę, co w efekcie przyczynia się do usprawnienia funkcjonowania prowadzonej działalności gospodarczej. Niemniej jednak, aby wyjazd integracyjny przyniósł zamierzony cel, to musi on zostać dobrze zorganizowany. O jakich ważnych aspektach należy pamiętać w trakcie przygotowań wyjazdu dla pracowników? Gdzie zorganizować udany wyjazd integracyjny w okolicach Lublina? 

Jakie są zalety wyjazdów integracyjnych?

Na wstępie skupimy się na omówieniu najważniejszych korzyści wynikających z organizacji wyjazdu integracyjnego dla pracowników. Główną zaletą wspólnych spotkań poza miejscem pracy jest oczywiście poprawa współpracy oraz kontaktów międzyludzkich. Efektywna integracja pracowników jest gwarancją zbudowania silnego i dobrze zgranego zespołu. Zapewne nie raz spotkałeś się ze stwierdzeniem, że zrelaksowany pracownik to dobry pracownik? Zdaniem specjalistów wyjazdy integracyjne sprzyjają zarówno kondycji fizycznej, jak i psychicznej zatrudnionych pracowników, co doceniają szczególnie te osoby, które na co dzień wykonują stresującą pracę.

Warto pamiętać również o tym, że wyjazdy integracyjne to nie tylko relaks i dobra zabawa. W wielu przypadkach przedsiębiorcy decydują się na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Co to oznacza w praktyce? Planując imprezę dla pracowników, w jej harmonogram można wpleść ciekawe zajęcia z zakresu Team Building, których celem będzie podniesienie kompetencji zespołu. Najlepiej, jeżeli zajęcia poprowadzone zostaną przez odpowiednich specjalistów, którzy dostosują specyfikę wspólnych gier i zabaw pod kątem indywidualnych potrzeb firmy. 

Organizowanie wyjazdów integracyjnych to także świetny sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy np. w internecie, poprzez udostępnianie radosnych fotorelacji ze wspólnej wycieczki na Facebooku bądź Instagramie. Co więcej, należy tutaj zaznaczyć, że na zorganizowanie wyjazdu dla swoich pracowników mogą zdecydować się nie tylko właściciele nowych firm, którzy są dopiero na etapie tworzenia zgranego zespołu, ale także i przedsiębiorcy ze znacznie dłuższym stażem, którzy dysponują doświadczoną kadrą.

Na co zwrócić uwagę podczas organizacji wyjazdu integracyjnego dla pracowników?

Wbrew ogólnie panującym przekonaniom organizacja wyjazdu integracyjnego nie jest tak trudnym i czasochłonnym zadaniem, jakby mogło nam się wydawać. Wystarczy tylko kierować się kilkoma prostymi zasadami, dzięki którym wspólna przygoda zakończy się sukcesem. W pierwszej kolejności należy oczywiście skupić się na wyborze miejsca docelowego wyjazdu. W dzisiejszych czasach szczególnie dużą popularnością cieszą się obiekty położone w bliskim otoczeniu przyrody. Jeśli zgodnie z przyjętymi założeniami wyjazd ma trwać dłużej niż kilka dni, wówczas warto zadbać o komfortowy nocleg dla wszystkich uczestników. O czym wspominaliśmy już wcześniej, wyjazd integracyjny nie powinien być wyłącznie czasem, który pracownicy przeznaczą na błogie leniuchowanie na słońcu. Wycieczka powinna być pełna ciekawych atrakcji, które nie tylko wzmocnią więzi pomiędzy uczestnikami, ale także i w pewnym stopniu, dzięki dodatkowym szkoleniom podniosą ich kwalifikacje zawodowe.

Jeżeli chodzi o całkowity koszt wyjazdu integracyjnego, to jest on uzależniony od kilku ważnych czynników takich jak liczba uczestników, czas trwania wspólnej zabawy, rodzaj atrakcji itp.

MONTIS Hotel & Spa - idealne miejsce na wyjazd integracyjny

Zastanawiasz się, gdzie w okolicach Lublina można zorganizować udany i pełen atrakcji wyjazd integracyjny dla pracowników? MONTIS Hotel & Spa zaprasza! Obiekt położony jest zaledwie ok.40 km od Lublina, znajduje się on w samym centrum Poniatowej. To niewielkie malownicze miasteczko zlokalizowane w południowo-wschodniej części Polski, a dokładniej w zachodnim rejonie województwa lubelskiego. Poniatowa otoczona jest lasami sosnowymi, piaszczystymi wydmami oraz stawami, co stwarza doskonałe warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu – z dala od hałasu i zgiełku miejskiej aglomeracji. 

Ponadto w Hotelu Montis znajduje się aż 40 niezwykle komfortowych miejsc noclegowych w 20 pokojach i luksusowych apartamentach, co z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających gości. W czasie wolnym przeznaczonym na odpoczynek pracownicy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty Spa & Wellnes – od klasycznych zabiegów aż po specjalistyczne zabiegi upiększające, które zadbają nie tylko o relaks ciała, ale także i umysłu. To, co wyróżnia Hotel Montis od innych obiektów wypoczynkowych, to wyjątkowe menu restauracji bogate w wykwintne dania kuchni regionalnej, chociażby takie jak rosół z kaczki czy tradycyjna zupa rybna z delikatnymi filecikami z karpia.

T: 81 820 55 26

T: 697 125 012

E: recepcja@hotelmontis.pl