Tu zrealizujesz Bon Turystyczny

Hotel Nałęczów – wyjątkowy hotel pod Nałęczowem.

Jeżeli odwiedzasz Nałęczów, na pewno zastanawiasz się nad odpowiednim noclegiem. Potrzebujesz dobrego hotelu w Nałęczowie. Warto sprawdzić Hotel & Spa Montis w niedalekiej odległości. To wyjątkowe miejsce na lubelskiej mapie. Malownicze otoczenie przyrody i wysoki standard pokoi, to rzeczy, które niezmiernie doceniają nasi odwiedzający. Bliskie położenie Kazimierza Dolnego i Nałęczowa umożliwia długie spacery wśród malowniczych krajobrazów lubelskiej wsi: wąwozów, stawów, lasów i pól. Warto wspomnieć również o pobliskich parkach, w tym o zdrojowym parku w Nałęczowie, czy parku w Opolu Lubelskim. Nasz hotel to nie tylko miejsce dla całej rodziny, ale również doskonała lokalizacja do spotkań biznesowych, czy romantycznych wyjazdów we dwoje.

Hotel w Nałęczowie jako idealna baza wypadowa.

Zapewniamy wspaniały relaks w otoczeniu lasu i stawów. Nasz hotel jest idealną bazą wypadową do Nałęczowa. Posiadamy pokoje klasyczne 1, 2 i 3 osobowe, apartamenty deluxe, apartamenty rodzinne. Dla naszych gości mamy przygotowane m.in.:

  • komfortowe pokoje w wysokim standardzie
  • dwie sale konferencyjne
  • trzy sale restauracyjne
  • wyjątkowe centrum SPA

Jaki hotel Nałęczów? Ze spa?

A może hotel nagradzany w konkursach kulinarnych – np. MONTIS Hotel & SPA. Wielokrotnie wygrywaliśmy regionalne konkursy kulinarne, nasza słynna zupa rybna, pierogi z bobem, żeberka wędzone na miejscu, najlepsza pizza włoska z pieca opalanego drewnem, burgery to najlepsze jedzenie w okolicy Nałęczowa. Zacznij od wypoczynku w naszym hotelu, w pobliżu malowniczo położonego Nałęczowa. W naszym hotelu i spa znajdziesz ukojenie dla swojego ciała i ducha.

hotel Nałęczów

T: 81 820 55 26

T: 697 125 012

E: recepcja@hotelmontis.pl