Tu zrealizujesz Bon Turystyczny


Hotel Nałęczów – wyjątkowy hotel pod Nałęczowem.

Share on facebook

Jeżeli odwiedzasz Nałęczów, na pewno zastanawiasz się nad odpowiednim noclegiem. Warto sprawdzić Hotel & Spa Montis w niedalekiej odległości. To wyjątkowe miejsce na lubelskiej mapie. Malownicze otoczenie przyrody i wysoki standard pokoi, to rzeczy, które niezmiernie doceniają nasi odwiedzający. Bliskie położenie Kazimierza Dolnego i Nałęczowa umożliwia długie spacery wśród malowniczych krajobrazów lubelskiej wsi: wąwozów, stawów, lasów i pól. Warto wspomnieć również o pobliskich parkach, w tym o zdrojowym parku w Nałęczowie, czy parku w Opolu Lubelskim. Nasz hotel to nie tylko miejsce dla całej rodziny, ale również doskonała lokalizacja do spotkań biznesowych, czy romantycznych wyjazdów we dwoje.

Hotel jako idealna baza wypadowa do Nałęczowa.

Zapewniamy wspaniały relaks w otoczeniu lasu i stawów. Nasz hotel jest idealną bazą wypadową do Nałęczowa. Posiadamy pokoje klasyczne 1, 2 i 3 osobowe, apartamenty deluxe, apartamenty rodzinne. Dla naszych gości mamy przygotowane m.in.:

  • komfortowe pokoje w wysokim standardzie
  • dwie sale konferencyjne
  • trzy sale restauracyjne
  • wyjątkowe centrum SPA

Jaki hotel w Nałęczowie?

Może hotel nagradzany w konkursach kulinarnych – np. MONTIS Hotel & SPA. Wielokrotnie wygrywaliśmy regionalne konkursy kulinarne, nasza słynna zupa rybna, pierogi z bobem, żeberka wędzone na miejscu, najlepsza pizza włoska z pieca opalanego drewnem, burgery to najlepsze jedzenie w okolicy Nałęczowa. Zacznij od wypoczynku w naszym hotelu, w pobliżu malowniczo położonego Nałęczowa. W naszym hotelu i spa znajdziesz ukojenie dla swojego ciała i ducha.