Tu zrealizujesz Bon Turystyczny


SPA Nałęczów – wyjątkowe SPA pod Nałęczowem.

Share on facebook

Nasze spa to istna roskosz dla ciała i ducha. Kojące zabiegi wykonywane są w kameralnych gabinetach zabiegowych przy dźwiękach relaksującej muzyki. Spa Montis to miejsce gdzie spędzisz wyjatkowe chwile. Zadbamy o harmonię Twoich zmysłów. Posiadamy cztery gabinety waniliowy, czekoladowy, orientalny oraz gabinet manicure&pedicure. Bogaty wachlarz zabiegów i masaży, pozwala uzyskać efekt głębokiego wyciszenia. To idealne miejsce, aby zadbać o swój piękny wygląd i dobre samopoczucie. Odpoczniesz tu od zgiełku miasta i problemów. Zapraszamy do świata luksusu, relaksu i naturalnego piękna.

Oferta Spa & Wellness Montis

Nasze zabiegi odbywają się w klimatycznych i intymnych warunkach. Posiadamy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów w atrakcyjnych cenach. Jeżeli ważne są dla Ciebie klimat, wystrój i atmosfera miejsca – sprawdź naszą ofertę. SPA Montis to m.in. jacuzzi, sauna sucha fińska, saua mokra, zabiegi z użyciem sprzętu, oxybrazja, babor face wellness, masaż gua sha, infuzja tlenowa, mezoterapia mikroigłowa, hollywood lifting, anti couperose, pielęgnacja dłoni i stóp, mezoterapia mikroigłowa na dłonie, pielęgnacja brwi i rzęs, manicure spa, manicure japoński, pedicure klasyczny, pedicure kwasowy, shaping for body babor spa peeling & body pack, rytuał zielona herbata, rytuał kawowy, rytuał kozie mleko, rytuały hammam, lipolaser, liposukcja ultradźwiekowa.

Spa w idealnej lokalizacji

Przy wyborze właściwego SPA, nie bez znaczenia jest też jego lokalizacja. Hotel i Spa Montis mieszczą się w odległości ok. 20 km od Nałęczowa, co pozwala na szybkie wypady. Nałęczów to nie wszystko. Bardzo ważna jest też bliskość naszego hotelu do zabytkowego Kazimierza Dolnego. Góra trzech krzyży, zamek, rynek, słynna studnia na rynku, dom kuncewiczów, spacer nad wisłą, rejs po wiśle, festiwal filmu i sztuki dwa brzegi, to wszystko w naszym słynnym Kazimierzu.