Tu zrealizujesz Bon Turystyczny

Hotel Opole Lubelskie – wyjątkowy hotel w okolicach

Wyjątkowo atrakcyjne położenie sprawia, iż hotel Montis to trafny wybór dla wszystkich, którzy poszukują miejsca do wypoczynku w przepięknym, naturalnym otoczeniu. Nasze pokoje zostały urządzone w stylowy oraz przemyślany sposób tak, żeby uprościć maksymalny relaks i odprężenie. W ofercie naszego hotelu posiadamy również luksusowo urządzone przestronne pokoje premium, a także duże apartamenty typu studio. Z różnych powodów stanowimy również doskonały wybór dla większych grup. Zapraszamy oczywiście również całe rodziny z dziećmi.

Odmiana dla hotel Opole Lubelskie

Hotel Montis powstał z miłości do dobrego jedzenia oraz wypoczynku. Do dyspozycji gości prywatnych i biznesowych posiadamy dwie przestronne sale konferencyjne, trzy sale restauracyjne, na których spokojnie porozmawiamy przy dobrej kawie lub doskonałym drinku. Pobyt w naszym hotelu pozostanie w pamięci na bardzo długo.

hotel opole lubelskie
Hotel okolice Opole Lubelskie

Hotel Opole Lubelskie Zaprasza

To idealne miejsce na wyjazd wypoczynkowy dla całej rodziny, romantyczną podróż we dwoje, czy wyjazd biznesowy. Bliskie odległość Kazimierza dolnego oraz Nałęczowa zachęca do długich spacerów wśród malowniczych lubelskich krajobrazów: wąwozów, pól, lasów, stawów. W okolicy znajduje się wiele parków, także park zdrojowy w Nałęczowie i urokliwy park w Opolu Lubelskim. Nasze pokoje zostały urządzone w bardzo gustowny i przemyślany sposób, aby nasi goście mogli skupić się tylko na odpoczynku. Dla Państwa wygody oferujemy darmowy parking pod hotelem. Niedaleka odległość od Lublina umożliwia błyskawiczny dojazd i zaplanowanie szybkiej, nawet kilku-godzinnej wycieczki.

T: 81 820 55 26

T: 697 125 012

E: recepcja@hotelmontis.pl