Tu zrealizujesz Bon Turystyczny


Pizzeria Opole Lubelskie – Pizza na dowóz

Share on facebook

Codziennie w restauracji i pizzerii Montis unoszą się zniewalające aromaty przyrządzanych z pasją kunsztownych dań i przekąsek. Obecnie zachęcamy Państwa do skosztowania naszych potraw na dowóz. Obiecujemy Państwu prawdziwą finezję smaków kuchni regionalnej i fusion, jak również pizzy w tradycyjnie włoskiej odsłonie z najwyższej jakości składników. Pracujemy w Poniatowej, lecz dowozimy także do Opola Lubelskiego.

Pizzeria Opole Lubelskie – Pizza na dowóz z Hotelu Montis

Mieszcząca się w hotelu Montis pizzeria oferuje najwyśmienitsze, prawdziwie włoskie smaki. W menu znajdują się pizze z efektowną kompozycją wyselekcjonowanych składników. Nasza pizza przyrządzana jest z tradycyjnym, aromatycznym sosem pomidorowym, choć zachęcamy również do spróbowania delikatnej pizzy na sosie śmietanowym. Pracujemy według najlepszych włoskich receptur, starannie odnajdujemy upragnione proporcje składników. W ofercie znajdują się pizze mięsne, jak i propozycje wegetariańskie. Zachęcamy również do spróbowania innych włoskich specjałów – w menu znajdują się także śródziemnomorskie dania, sałaty i przekąski. Nasze propozycje kulinarne spotykają się z uznaniem, ale i z zaskoczeniem – staramy się tworzyć nieszablonowe i niespotykane połączenia.

Restauracja Opole Lubelskie – Dania restauracyjne na dowóz

Nasi zaufani, jak i nowi klienci z Opola Lubelskiego mogą liczyć również na dowożone potrawy z menu restauracji Montis. Oferujemy docenione przez autorytety kulinarne zupy, szczególnie polecamy zupę rybną, która została okrzyknięta najlepszą w Polsce przez samego Roberta Makłowicza. Polecamy mieszkańcom Opola Lubelskiego, jak i okolicznych miejscowości lekkie, lecz sycące sałaty, i dania z makaronem. Oferujemy burgery z mięsem wołowym, szarpaną wieprzowiną oraz w lekkiej wersji drobiowej. Dla prawdziwych koneserów kuchni polskiej przygotowaliśmy regionalne dania w prawdziwie eleganckiej odsłonie. Polecamy nagradzane, sezonowe pierogi z bobem w sosie kurkowym oraz niebywałe, starannie przyrządzane steki, niekoniecznie mięsne. Staramy się podbić naszą kuchnią jak najwięcej serc, dlatego nasza załoga z pasją przygotuje potrawy na dowóz do Opola Lubelskiego również dla najmłodszych. Żadna restauracja i pizzeria Opola Lubelskiego i okolic nie jest w stanie dogonić obecnie klasy kulinarnej naszych wspaniałych kucharzy.

Świeża i aromatyczna pizza – Opole Lubelskie

Dojazd z Poniatowej do Opola Lubelskiego zajmuje nam niemal kwadrans. Zapewniamy, iż ta odległość nie czyni nam przeszkody, by zamówione przez Państwa dania i pizza zachowały swą świeżość i ciepło. Potrawy przygotowane przez nas na dowóz do okolicznych miejscowości są pakowane z ogromną starannością i zasadami higieny, by nie utraciły temperatury i aromatu. W tym trudniejszym dla nas okresie nieustannie staramy się zachwycić Państwa naszą kuchnią, dlatego nie dopuszczamy możliwości, by nasza pizza do Opola Lubelskiego dojechała utraciwszy swą chrupkość i kunszt kompozycji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym menu i kontaktu. Zamówienia można dokonać pod numerem telefonu, a także za pomocą naszej strony internetowej, która zapewnia dogodny wybór dań z karty, wraz z cennikiem.